Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Hizmetler

01.

Sayfa başı ücret ödeyerek dökümanlarınızı Çince, Türkçe, İngilizce, ya da Korece’ye çevirebilirsiniz

04.
Çin'deki Gezi Turlarımız

Çin’de gezi turu yapmayı mı planlıyorsunuz o zaman sizlere tercüman/rehber ve araç kiralama imkanları sunuyoruz.

           Avantajlarımız:

  • Çince Tercümanlık Hizmetimizi alan bütün müşterilerimizi hava alanından ücretsiz karşılayıp kalıcağınız yere kadar rahat bir şekilde gitmeniz için eşlik etmemiz.(Tercüman talebi yaparken belirtmeniz gerekmektedir, aksi takdirde bu hizmeti sunamamaktayız.)
  • Istediğiniz anda ücretsiz olarak tercüman değiştirme olanağı sağlamamız.
  • Herşey dil olmadığı için Sizleri Çin’den eli boş döndürmeyecek, Çin’e hakim ve neyi nerde bulabiliceğinizi bilen bir tercümandan hizmet almanızı sağlamamız.
  • 7/24 acil durumlarda telefondan ücretsiz yardım alabilmeniz.
  • Hizmetlerimizde Çin’de ve Türkiye’de uygun olmamız.
  • Çin’in ve Türkiyenin her yerinde 200 tercümanımızla en kaliteli hizmeti verebilmemiz
  • ihtiyaç seviyesince öğrenci ya da profesyonel tercüman desteği verebilmemiz(bu sizlere çok daha uygun tercüman hizmeti alabilmenizi sağlıyor

Çince Tercümanlarımız

Öncelikli işimiz Türkçeden Çinceye ve Çinceden Türkçeye tercümanlık hizmeti olmasına rağmen Tercümanlarımızın birden çok dil bilmesi talepleriniz doğrultusunda sizlere Türkiye ve Çin’de İngilizce ve Çince tercüman hizmetleri de vermemize imkan sağlıyor.Ayrıca sizlere talepleriniz ve işiniz doğrultusunda en uygun kişiyi yönlerdiriyoruz(Tercüman teklifinizi yaklaşık 40 tercümanımıza iletip sizinle en uygun fiyata çalışabilicek tercümanımızı yönlendiriyoruz). Ekibimizde 10 yıldır Çince üstüne çalışan arkadaşlarımız da bulunup, Çin’de üniversite eğitimi yapan Çincesi çok iyi olan arkadaşlarımız da bulunmaktadır.İhtiyaçlarınıza göre tercüman sunup hem cebinize destek oluyoruz hem de en kaliteli hizmeti alabilmeniz için doğru kişiyi sizlere yönlendiriyoruz.Buna ek olarak, tercümanlarımız Çin’i çok iyi bilen, aradığınız ürünü en uygun fiyata bulabilecek, Çin fiyat usulleri iyi bilen yani sizi Çin’den eli boş döndürmeyecek kişilerden oluşup bir tercümandan çok daha fazlasını hizmet olarak verebilicek kişilerden oluşmaktadır. Aşağıda da belirttiğimiz Çin ve Türkiye`de birçok önemli kuruluş ve yerlerde tercümanlarımızın tercübeleri bulunmaktadır. Profesyonel Tercüman hizmetimizden yararlanmak için sitemizin sol üstünde iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Şirketlere Tercümanlık, Konteynır Takipçiliği ve Pazar araştırması hizmetlerini sağlıyoruz. Konteynır takipçiliği için sayfada aşağı doğru ininiz.

Esnaflarımızın daha kaliteli ve daha ucuza ürün getirebilmeleri için ürünleri Çin’de sizler için buluyoruz. Bunun için istediğiniz ürün bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi bize yollamanız yeterli.

Takipçilik Hizmetimiz

Siparişleriniz teslim edilirken Konteynırlara yükleme işlemi boyunca Skype ile sizleri görüntülü arıyoruz. Yükleme işlemi bitip mühür takıldığında siz de oturduğunuz yerden ürünlerinizin tamamıyla yüklendiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetimiz için sadece bir günlük tercümanlık hizmeti talep etmekteyiz.

Uzman Kadromuz

Sohbeti aç
Merhaba! Nasıl Yardımcı Olabilirim?
💬 Merhaba! Nasıl Yardımcı Olabilirim?