Hizmetlerimiz

Şirketlere Tercümanlık, Konteynır Takipçiliği ve Pazar araştırması hizmetlerini sağlıyoruz. Konteynır takipçiliği için sayfada aşağı doğru ininiz.

Esnaflarımızın daha kaliteli ve daha ucuza ürün getirebilmeleri için ürünleri Çin’de sizler için buluyoruz. Bunun için istediğiniz ürün bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi bize yollamanız yeterli.

İthalat

Çin'den İthalat ve Danışmanlık Hizmeti

Takipçilik, sizin Çin’deki bütün işlerinizi takip etmek için adlandırdığımız bir sistem.Daha detayli açıklarsak ihtiyaçlarınız doğrultusunda büyük ya da küçük şirket, esnaf ya da şahsi her türlü Çin’deki işinizi halledip bunun sürekliliğini sağlıyoruz.Herhangi bir ürün getirtmek, Konteynırlara ürünleriniz yüklenirken canlı yayın ile izlemek, işleriniz çok daha yoğun ise sizlere tam zamanlı çalışabilicek birisini bulma veya esnaf iseniz istediğiniz ürünü temin etme, getirtmek istediğiniz ürününüzü bizzat siparişini verme ve Türkiye’ye getirtebilme , başka ülkelerden ithal ettiğiniz ürünü Çin’den daha ucuza olduğunu duyupta bunu temin etme gibi yani anlayacağınız iş hayatına ait her türlü hizmeti takipçilik adı altında sizlere imkanını sağlıyoruz.

Takipçilik Hizmetimiz

Siparişleriniz teslim edilirken Konteynırlara yükleme işlemi boyunca Skype ile sizleri görüntülü arıyoruz. Yükleme işlemi bitip mühür takıldığında siz de oturduğunuz yerden ürünlerinizin tamamıyla yüklendiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetimiz için sadece bir günlük tercümanlık hizmeti talep etmekteyiz.

Sohbeti aç
Merhaba! Nasıl Yardımcı Olabilirim?
💬 Merhaba! Nasıl Yardımcı Olabilirim?