Çin Uluslararası İthalat Fuarı

Çin Uluslararası İthalat Fuarı (CIIE)

İlki 2018 yılında Çin’in Şanghay kentinde gerçekleştirilen ithalat fuarı, bu yıl aynı tarihte Dünya’nın birçok ülkesinden katılımcısıyla 5 Kasım’da ziyarete açılmıştır. İkinci Çin Uluslararası İthalat Fuarı’nın açılışını, Çin Devlet Başkanı Xi Jinping yapmıştır. 

2019 yılı Çin Uluslararası İthalat Fuarına 100’e yakın Türk firması, 4 bin metrekarelik stant alanıyla Asya pazarında büyük bir açılım yapmıştır.

Fuar içeriği genel olarak Bilim ve Teknik, Kaliteli Yaşam Ürünleri, Hizmetler, Medikal Ekipmanlar, Sağlık ürünleri, Otomobil, Yiyecek ve İçecek sektörü, Tarımsal ürünler ve tekstil ürünleri başta olmak üzere aklınıza gelen birçok sektörden katılımcıya ulaşmıştır.

Çin Tercümanlık firması olarak Çin Uluslararası İthalat Fuarın’da başta İhracatçılar Birliği, 1 kuruyemiş firması ve 1 içecek firması olmak üzere toplamda 3 firma ile çalışma fırsatımız oldu. Fuar boyunca müşterilerimize hem standlarda hem fuar dışı organizasyonlarda çince tercümanlık ve rehberlik hizmeti sağladık. Fuar dışı organizasyonlarda müşterilerimizin programı dışında, kısa bir Şanghay turu ve hediyelik eşya alımı ile alakalı programlar yapıldı.

Çin Tercümanlık firması Şanghay ve Guanzghou’da düzenli olarak gerçekleşen makina fuarları, tekstil fuarları, gıda fuarları ve diğer fuarlarda aktif olarak, fuar içi ve fuar dışı organizasyonlarda sizlere çince tercümanlık ve rehberlik hizmeti sunmaktadır

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti aç
Merhaba! Nasıl Yardımcı Olabilirim?
💬 Merhaba! Nasıl Yardımcı Olabilirim?